Osiedle Lazurowe – domy w okolicy Poznania

Osiedle Lazurowe – startujemy już w kwietniu

Miło nam poinformować, że już wkrótce rozpoczniemy budowę Osiedla Lazurowego w miejscowości Koninko. Jeżeli szukasz domu na sprzedaż w okolicach Poznania, ta inwestycja powinna zwrócić Twoją uwagę. Startujemy już w kwietniu.

Koninko – domy na sprzedaż w okolicach Poznania – co nas wyróżnia

Perfekcyjnie dobrana lokalizacja. Osiedle Lazurowe to miejsce dedykowane tym z Państwa, którzy cenią spokój i bliskość natury (lasy i jezioro), ale równocześnie nie chcą rezygnować z infrastruktury dużego miasta. Domy na sprzedaż znajdują się zaledwie kilkanaście minut drogi od stolicy Wielkopolski.

Osiedle Lazurowe to miejsce dedykowane tym z Państwa, którzy cenią spokój i bliskość natury (lasy i jezioro), ale równocześnie nie chcą rezygnować z infrastruktury dużego miasta. Domy na sprzedaż znajdują się zaledwie kilkanaście minut drogi od stolicy Wielkopolski.

Monitorowane osiedle. Kameralne Osiedle Lazurowe składa się z 30 bliźniaków tworzących wspólnotę 60 mieszkań o powierzchni od 80 do 102 metrów kwadratowych. Osiedle jest strzeżone i monitorowane, dlatego w swoim nowym domu poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Infrastruktura. Osiedle z drogami z kostki brukowej i częścią rekreacyjną dla mieszkańców. Ulica prowadząca do domów na sprzedaż w okolicach Poznania pokryta jest asfaltem.

Styl. Koncept architektoniczny z dużymi, panoramicznymi przeszkleniami, nowoczesna kolorystyka, ogród.

Funkcjonalność. Trzy powierzchnie do wyboru, płaskie dachy bez trudnych do zagospodarowania skosów, taras, 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania.

Komunikacja. Dojazd do Poznania samochodem możliwy jest zaledwie w kilkanaście minut drogą ekspresową S11 lub transportem publicznym (autobus nr 511).

Wypoczynek. Lasy, jezioro Koninko, bogata infrastruktura ścieżek rowerowych, interesująca okolica (na przykład sąsiedztwo Zamku Górków i Działyńskich w Kórniku).  

Rozbudziliśmy Twoją wyobraźnię? Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy na wirtualny spacer! Kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na spotkanie z naszym doradcą klienta, który odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące Osiedla Lazurowego w Koninku. Aby umówić się na spotkanie przejdź do formularza kontaktowego na stronie głównej, napisz do nas: biuro@osiedlelazurowe.pl lub zadzwoń: 725 400 699, 726 400 699.

domvestment - osiedle lazurowe - osiedle bukowska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.