Osiedle Lazurowe na targach mieszkaniowych w Poznaniu

Targi mieszkań i domów już w ten weekend w Poznaniu

Targi mieszkań i domów, największa impreza targowa dedykowana rynkowi nieruchomości, już w najbliższy weekend, 2-3 marca w Poznaniu. Wśród wystawców nie zabraknie Domvestment. Podczas targów mieszkań i domów będziecie mogli poznać nasz najnowszy projekt – Osiedle Lazurowe w Koninku, zieloną, pięknie położoną inwestycję zaledwie kilkanaście minut samochodem od Poznania.

Szukajcie nas przy stoisku H09, w hali nr 3. Do waszej dyspozycji oddajemy wygodną przestrzeń, gdzie będziecie mieli możliwość porozmawiać z naszymi doradcami klienta nie tylko o samej inwestycji, ale również o jej ewentualnym finansowaniu. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszystkie wasze wątpliwości związanie z zakupem własnego M.

Specjalna oferta dla zwiedzających targi mieszkań i domów w ten weekend: wykończenie tarasu GRATIS! O szczegóły zapytaj doradcę klienta.

Targi Mieszkań i Domów – gdzie znajduje się pawilon nr 3?

Pawilon nr 3 znajduje się obok wejścia wschodniego (wejście wschodnie od ulicy Roosevelta). To pawilon położony równolegle do wymienionej już ulicy Roosevelta.

Targi Mieszkań i Domów – jak znaleźć nasze stoisko?

StoiskoH09 znajduje się na ścianie równoległej do ulicy Roosevelta (ostatnia kolumna, bezpośrednio granicząca z ulicą), w pierwszej części hali nr 3.

Targi Mieszkań i Domów – ciekawostki

Dla odwiedzających została przygotowana strefa seminariów i porad. Do waszej dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, prawa oraz najmu i zakupu.

Zapraszamy na seminaria:

  • Jakie mieszkanie wybrać i oszacować koszty jego wykończenia?
  • Jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera.
  • Inwestowanie w nieruchomości – jak robić to bezpiecznie i z zyskiem?
  • Co musisz wiedzieć przed zakupem projektu domu, czyli jak wybrać dom idealny.
  • Negocjacje inne niż dotąd, czyli jak korzystnie kupić mieszkanie?
  • Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań.
  • Moje mieszkanie według moich potrzeb.

Targi Mieszkań i Domów – czy mogę przyjść z dzieckiem?

Zdecydowanie! Organizatorzy przygotowali placu zabaw dla najmłodszych, gdzie spędzą czas pod opieką wykwalifikowanych animatorów.

Targi Mieszkań i Domów – zapamiętaj

KIEDY

2-3 marca 2019

GDZIE

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Ul. Głogowska 14

Hala nr 3

Stoisko H09

GODZINY OTWARCIA

Sobota 10-17, niedziela 10-16

domvestment - osiedle lazurowe - osiedle bukowska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.